Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dziś powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019!

Uroczyste rozpoczęcie odbyło się o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im.Stefana Czarnieckiego.
Uczniowie, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i zaproszeni Goście przekroczyli mury szkoły pełni entuzjazmu, radości i sił do pracy, współpracy i nauki.
Wiele ciepłych słów przekazała Pani Dyrektor Ewa Malec, życząc wszystkim dobrego roku, owocnej pracy i satysfakcji ze wszystkich osiągnięć.


Na sztandar szkoły ślubowali przedstawiciele klas I.

Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Ewa Malec.

Wychowawcy klas I :

I A – Pani Mariola Worobiec

I B -  Pani Beata Smykiewicz-Różycka

I C -  Pani Justyna Kwaśnik

Uroczystość rozpoczęcia roku to także tradycyjnie w naszej szkole okazja do wręczenia nagrody Starosty Powiatu Kozienickiego i Burmistrza Miasta i Gminy dla najlepszych maturzystów, którzy osiągnęli wysokie wyniki na tegorocznej maturze.
W tym roku otrzymali je: Marcin Tasak z kl. IIIa, Wojciech Plewka z kl. IIIa, Błażej Krawczyk z kl. IIIa, Katarzyna Krześniak z kl. IIIa, Paulina Małysa z kl. IIIa, Olga Gregorczyk z kl. IIIb i Jakub Piotrowski z kl. IIIb.

Głos zabrali także, Pan Andrzej Jung– Starosta Powiatu Kozienickiego oraz Alicja Wochniak – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Przede wszystkim stwarza on doskonałą okazję do tego, by rozpocząć ich urzeczywistnianie.

Wszystkim, bez wyjątku – uczniom, nauczycielom, dyrekcji, rodzicom życzymy, aby ten rok szkolny był wspaniały, pełen pozytywnej energii, satysfakcji, sukcesów i realizacji celów i marzeń.