Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Konkurs ,,Poznajemy Ojcowiznę"

Dnia 28 lutego 2018 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach miało miejsce podsumowanie eliminacji powiatowych XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” organizowanego przez PTTK pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na spotkanie przybyli uczniowie wraz z nauczycielami, oraz goście: wicestarosta powiatu kozienickiego dr Krzysztof Stalmach, dyrektor Domu Kultury w Kozienicach Elwira Kozłowska i nasza lokalna poetka Zofia Kucharska.

Pierwsze miejsce w kategorii szkoły ponadpodstawowe – prace multimedialne otrzymała praca „Kozienice - idealne na szczęście”, autorstwa Julii Telbusiewicz uczennicy klasy I a z I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach i Adama Gorzkowskiego. Drugie miejsce przypadło uczennicom klasy I a z I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach w składzie: Patrycja Kępińska, Julia Gnyś i Wiktoria Pajączkowska za pracę „Historia mojej ojcowizny – historia Garbatki-Letnisko”. Obie prace przeszły do etapu wojewódzkiego.

Opiekunami nagrodzonych prac są nauczyciele: Małgorzata Kuśmierczyk – Balcerek i Mirosław Mazur.

Uroczystość uświetnił występ uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach.

                                                                          Uczniom i opiekunom serdecznie gratulujemy!