Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Wizyta licealistów w programie "Tomasz Lis na żywo"

   27 kwietnia młodzież klas drugich pod opieką Małgorzaty Kuśmierczyk-Balcerek, Joanny Kuźmińskiej i Justyny Kwaśnik wzięła udział w wycieczce do Warszawy na program telewizyjny pt. „Tomasz Lis – na żywo”. Ten autorski program jednego z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy porusza najważniejsze aktualne sprawy społeczno-polityczne.
   Tym razem zaproszeni goście dyskutowali o aferze wokół słów szefa FBI Jamesa Comey'a. Uczniowie z ciekawością przysłuchiwali się rozmówcom programu. Było to dla nich zupełnie nowe doświadczenie. Spotkanie z gospodarzem programu, Tomaszem Lisem oraz możliwość zobaczenia jak wygląda praca w telewizji, jak wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane i dopracowane, aby powstał program, który nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością, były dla uczniów ciekawym i niezapomnianym przeżyciem. Młodzi ludzie wrócili pełni wrażeń, z nadzieją na następne tego typu wyjazdy.