Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2015 r. o godzinie 10 w Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy Ic: Sylwia Purchała, Kamil Wojdyr, Mateusz Strzelczyk, Natalia Wolszczak i z klasy IIIc: Łukasz Konder, pod opieką nauczycielki chemii i edukacji dla bezpieczeństwa Edyty Tarczyńskiej.
 
Turniej składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Do części ustnej zakwalifikowali się uczniowie z największą liczbą punktów w części pisemnej: Sylwia Purchała i Łukasz Konder z I LO oraz uczeń z Zespołu Szkół Nr 1 w Kozienicach. Po wielu trudnych pytaniach obejmujących znajomość wiedzy pożarniczej komisja ogłosiła wyniki:
  • I miejsce: Łukasz Konder z I LO w Kozienicach
  • II miejsce: Sebastian Szczypior z ZS Nr 1 w Kozienicach
  • III miejsce: Sylwia Purchała z I LO w Kozienicach
 Uczeń Łukasz Konder zakwalifikował się do Wojewódzkiego Etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się 25 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim. Łukaszowi gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.