Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

29 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo

SanLOremo - krótka historia

SanLOremo to festiwal młodych talentów, który odbywa się w liceum nieprzerwanie od 1986r. Ówczesna młodzież zafascynowana była królującą wtedy włoską muzyką disco. Nurt italo dance był w tym czasie niezwykle popularny także wśród naszych licealistów, o czym świadczy nazwa konkursu. (Sanremo - włoska miejscowość, w której po raz pierwszy w 1951r. w Teatrze Ariston organizowany był Festiwal Piosenki Włoskiej)

 

Pierwotnie festiwal SanLOremo miał formę muzycznych konfrontacji międzyklasowych, z czasem jego popularność i zasięg rosły. Organizatorami konkursu byli sami uczniowie, zaś jurorami nauczyciele. Nagrody były symboliczne - najczęściej dyplomy własnoręcznie wykonane przez uczniów (nie było wtedy komputerów :D, drukarek też nie :P).

Obecnie festiwal SanLOremo staje się coraz bardziej profesjonalny. Szkoła dysponuje nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz hojności sponsorów, nagrody stają się coraz atrakcyjniejsze (wzmacniacze do gitar np. Orange, Peavey; crash, hi-hat, pałki, mikrofony np. shure; futerały, struny do gitar, okablowanie) :]. Wszystko to sprawia, iż co roku zwiększa się liczba uczestnikOOF reprezentujących różne nurty od hip-hop'u przez alternatywny rock, punk rock, hindi rock, rock 'n' roll i ... :-).

29 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo
13.02.2015r. godz. 1800

Regulamin 29 Festiwalu Młodych Talentów SanLOremo [*.pdf]

Formularz zgłoszeniowy 29 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo
( zgłoszenia prosimy wysyłać do 10.02.2015r. )