Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Tomasz Lis Na Żywo

12 maja 2014 r. uczniowie naszego liceum gościli w znanym programie pt. : „Tomasz Lis na żywo”. Jest to program publicystyczny w telewizji TVP 2 prowadzony przez dziennikarza Tomasza Lisa. Pierwszy program został wyemitowany dnia 25 lutego 2008 roku. Jest realizowany na żywo z udziałem publiczności. Dyskusje na forum programów Tomasza Lisa dotyczą całego spectrum tematów politycznych i społecznych. Emitowany jest w poniedziałki o godzinie 21:50.

Dla licealistów była to wyjątkowa lekcja w studio telewizyjnym i możliwość spotkania ze znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Wśród zaproszonych gości byli: prof. Danuta Hübner, Ryszard Kalisz, Stanisław Żelichowski, Jacek Kurski i Wojciech Olejniczak. W czasie programu uczniowie usłyszeli jak nasi politycy widzą dalszy rozwój Unii Europejskiej. Goście Tomasza Lisa kandydujący w wyborach do PE próbowali też krótko przedstawić powody, dla których chcą pracować właśnie w Brukseli. Taka nietypowa lekcja wszystkim jej uczestnikom bardzo się podobała, a uczniowie już planują udział w kolejnym programie.