Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Wyjątkowa lekcja


Współpraca, która rządzi.

W czwartek (16.11.2023 r.) odbyła się wyjątkowa lekcja, w której wzięli udział uczniowie klasy sportowej. Nauczycielki biologii i wychowania fizycznego postanowiły połączyć siły, aby „zanurzyć” uczniów w fascynujący świat układu mięśniowego!
Podczas zajęć na sali gimnastycznej uczniowie mieli za zadanie przedstawić trzy ćwiczenia na wskazaną przez nauczycielkę biologii Agnieszkę Bachurę grupę mięśni. Nauczycielka wychowania fizycznego Paulina Kłos czuwała nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.
Lekcja miała na celu pogłębienie wiedzy na temat anatomii człowieka, działania układu mięśniowego oraz pomóc zrozumieć, jakie mięśnie pracują podczas różnych aktywności fizycznych. Podczas zajęć uczniowie odkrywali, w jaki sposób nasze ciało reaguje na ruch, jakie mięśnie pracują podczas ćwiczeń i jak dbać o swoje zdrowie fizyczne.
Dzięki tej kreatywnej współpracy, nauczanie staje się nie tylko edukacją, ale także przygodą!