Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Wycieczka do Warszawy w ramach lekcji WOS-u

 
9 listopada 2023 r. grupa uczniów z klas 3b i 4c wzięła udział w wycieczce do Warszawy pod opieką Małgorzaty Kuśmierczyk-Balcerek i Moniki Lis.
Jednym z punktów wycieczki była wizyta w Sądzie Rejonowym Warszawa-Śródmieście, gdzie uczniowie spotkali się z absolwentami naszej szkoły - asystentem sędziego Rafałem Malcem oraz sędzią Bartłomiejem Balcerkiem. Podczas spotkania z panem Rafałem uczniowie mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w sądzie oraz informacjami na temat studiów prawniczych. W drugiej części wizyty młodzież uczestniczyła w rozprawie sądowej prowadzonej przez sędziego Bartłomieja Balcerka. Dzięki temu łatwiej było im odegrać swoje role w symulacji sprawy cywilnej, którą dla uczniów przygotował i nadzorował sędzia Balcerek. Uczniowie wcielili się w role sędziego, adwokata, radcy prawnego, powoda oraz świadka. To doświadczenie z pewnością przyda im się zarówno podczas lekcji WOS-u, ale także w przyszłym życiu.
Na zakończenie wycieczki młodzież wraz z opiekunkami odwiedziła Ogród Świateł w Wilanowie, gdzie mogli podziwiać przepiękne iluminacje.