Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

FESTYN EKOLOGICZNY


Tradycją naszej szkoły jest doroczny Festyn Ekologiczny, który w tym roku odbył się 27 września. W tegorocznej edycji każda klasa miała za zadanie przygotować stoisko z ekologiczną i zdrową żywnością, charakterystyczny strój klasowy oraz przedmiot użytkowy, który może znaleźć wielokrotne zastosowanie w szkole. Uczniowie poszczególnych klas wznieśli się na wyżyny kreatywności, dzięki czemu każde stoisko było niepowtarzalne i pomysłowe. Komisja, której zadaniem było wyłonienie najlepszych klas, miała nie lada wyzwanie. W skład komisji weszły: dyrektor Ewa Malec, wicedyrektor Anna Liwocha oraz Alicja Wieczorek, Maria Woś i Anastazja Żurek. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – klasa 2a
II miejsce – klasa 2b
III miejsce – klasa 1a
Wyróżnienie - klasa 4a.
Podczas festynu gościliśmy uczniów klas pierwszych z kozienickich szkół podstawowych, dla których atrakcją była wspólna zabawa przy muzyce ze starszymi kolegami, malowanie twarzy oraz próbowanie zdrowych przekąsek przygotowanych przez licealistów.
Społeczność zieLOnego przez kilka godzin wspólnie biesiadowała, tańczyła i poznawała się wzajemnie. Ponadto, nauczycielka biologii Agnieszka Bachura przygotowała dla uczniów grę plenerową, w której wzięły udziały zespoły ze wszystkich klas. Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 3b!
Autor: Monika Lis