Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Dzień otwarty w I LO w Kozienicach


We wtorek 25 kwietnia 2023 roku w I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbył się dzień otwarty dla ósmoklasistów, podczas którego wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić naszą szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny. W tym dniu dyrekcja, nauczyciele i uczniowie liceum gościli młodzież z okolicznych szkół podstawowych.  Przybyłych przywitała wicedyrektor szkoły, pani Mariola Worobiec wraz z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Anastazją Żurek, która poprowadziła dalszą część spotkania. Zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie obejrzeli przygotowany przez licealistów zabawny film przedstawiający szkołę. Ósmoklasiści mogli również zobaczyć pokaz taneczny cheerleaderek przygotowany przez panią Ewelinę Buszko.
W poszczególnych klasach, zostały przedstawione prezentacje różnych profili, uczniowie opowiadali o funkcjonowaniu szkoły, zajęciach pozalekcyjnych oraz panującej tu atmosferze. Zaproponowano także młodszym kolegom chwilę zabawy i rozrywki, zapraszając do wspólnych konkursów i quizów. Ósmoklasiści mogli skosztować przekąsek z kuchni włoskiej i niemieckiej. Odbyły się pokazy chemiczne, biologiczne, fizyczne, matematyczne oraz prezentacja Grupy Medycznej. W bibliotece czekało na uczniów koło fortuny z nagrodami.
Każdy zainteresowany nauką w naszym liceum mógł przekonać się, jak wiele szkoła ma do zaoferowania – nowoczesne sale lekcyjne, bogate zaplecze naukowe i sportowe oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych tablic interaktywnych, projektorów i profesjonalnej pracowni językowej, a zainteresowania sportowe rozwijać zarówno na lekcjach wf-u, jak i na boisku czy siłowni.
Uczniowie szkół podstawowych, zwiedzając liceum, mieli możliwość poznać szkołę, porozmawiać ze starszymi kolegami i nauczycielami.
Autor: K. Rajchel i E. Gola