Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Wycieczka do Warszawy 2023


18 kwietnia klasy 1C i 2B wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem programu był multimedialny musical młodzieżowy pt. „Kongo” w teatrze Capitol.
Tematyka spektaklu poświęcona była problemom współczesnego świata – hejtowi, nietolerancji, samotności, konfliktom rówieśniczym, a także niezdrowej rywalizacji. Musical skłaniał do wielu refleksji, m.in. do tego, aby zawsze być sobą i nie nakładać niepotrzebnych masek.
W obsadzie młodzież mogła obejrzeć swoich rówieśników, którzy wspaniale pokazali problemy, z jakimi na co dzień mierzą się nastolatkowie. Przed spektaklem grupa odwiedziła również Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego, gdzie mogła obejrzeć m.in. wystawę „Materia Ziemi” prezentującą minerały i skały z całego świata, a także bardzo bogatą ekspozycję skamieniałości.
Opiekunkami wycieczki były panie Izabela Barcikowska-Poździk, Justyna Kwaśnik oraz Monika Lis.
Autor: I. Barcikowska-Poździk