Festiwal Młodych Talentów SanLOremo 2023

W dniu 10.02.2023 r. odbył się Festiwal Młodych Talentów SanLOremo, który organizowany jest w naszej szkole nieprzerwanie od 1986 r. Zaprezentowało się 6 solistów i 6 zespołów.

W kategorii soliści:

1 miejsce zdobył Łukasz Wójtowicz,
2 miejsce Katarzyna Chałdaś, a
3 miejsce Daria Ambroziak.

Wyróżnienie zdobyła Małgorzata Koszowska

W kategorii zespoły:
1 miejsce zdobyła klasa 3a,
2 miejsce klasa 4pA, a
3 miejsce klasa 2c.

Nagrodę publiczności otrzymał Łukasz Wójtowicz.
Tytuł osobowości scenicznej otrzymały uczennice klasy 3b - Wiktoria Moniak oraz Zuzanna Zawadzka.
Dodatkową atrakcją festiwalu był wywiad z uczestnikiem festiwali San Remo, Valerio Sanzottą, który przeprowadził Łukasz Wójtowicz.
Podczas obrad jury wystąpił szkolny zespół Cheerleaders oraz odbył się konkurs "Jaka to melodia?". Prawdziwym znawcą hitów z lat 70' i 80' okazała się Anna Sadurek z klasy 1a.
Oprócz strawy duchowej artyści i publiczność mogli zakupić pyszne ciasta. Dochód, jak co roku, został przekazany dla ucznia, który jest w ciężkiej sytuacji życiowej.
Festiwal pozwala młodzieży rozwijać talenty, bawi i integruje młodzież.
Tegoroczne SanLOremo przygotowały p. Agnieszka Brzuskiewicz i p. Ewelina Buszko z klasą 3c.