Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Świąteczne kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej


Tradycją stało się już, że w okresie świąt Bożego Narodzenia wolontariusze szkolnego koła Szansa działającego w naszym liceum odwiedzają pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kozienicach. Dzisiaj po raz kolejny wybraliśmy się z wizytą do mieszkańców DPS, aby złożyć życzenia świąteczne, umilić im czas wspólnym kolędowaniem oraz podzielić się opłatkiem.
Jak co roku, nie zabrakło łez wzruszenia. ją stało się już, że w okresie świąt Bożego Narodzenia wolontariusze szkolnego koła Szansa działającego w naszym liceum odwiedzają pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kozienicach.
Dzisiaj po raz kolejny wybraliśmy się z wizytą do mieszkańców DPS, aby złożyć życzenia świąteczne, umilić im czas wspólnym kolędowaniem oraz podzielić się opłatkiem.
Jak co roku, nie zabrakło łez wzruszenia.