Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Mikołajkowy Turniej Szachowy 2022


5 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy zorganizowany przez panią Joannę Piwońską oraz uczniów klasy 3a: Jakuba Kaczkowskiego, Patryka Sulimę oraz Martę Skibę.
Królewska gra zgromadziła 21 uczniów naszego liceum, którzy rozegrali osiem rund systemem szwajcarskim. Po pełnych emocji zmaganiach wyłoniono najlepszych:
1️⃣I miejsce - Jakub Kaczkowski z klasy 3a,
2️⃣II miejsce – Adam Ośka z klasy 1c,
3️⃣III miejsce – Dominik Bolek z klasy 4pb.

Na wyróżnienie zasługują plasujący się tuż za podium: Oliwia Sygocka (3a) oraz Antoni Mitan (3c). Nadmienić należy, że szachy zdobywają w naszej szkole coraz więcej miłośników, którzy mogą na co dzień rozgrywać partie w kąciku logicznym(przed salą 23), a takie zawody pozwalają sprawdzić się w warunkach ram czasowych, stresu, taktyki. Zachęcamy do przygotowywania się do następnego turnieju, który zaplanowany jest na wiosnę.