Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Wolontariusze z naszego liceum w Dniu Niepodległości


W tym roku główne uroczystości z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyły się w kościele Świętej Rodziny.
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, delegacje zakładów pracy, szkół oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy naszego miasta.
Nie zabrakło tam również wolontariuszy z naszego liceum, którzy rozdawali uczestnikom uroczystości kotyliony i flagietki w barwach narodowych.
Po  mszy świętej, uczestnicy uroczystości przeszli pod Pomnik Niepodległości, aby złożyć wieńce i oddać hołd walczącym o wolność Polski.