Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Wolontariusze dzielą się wiedzą


Już po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni przez Akademię Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu na konferencję naukową „Małe gesty, wielkie czyny, czyli o wolontariacie na miarę XXI wieku”.
Odbyła się ona 20 maja w trybie stacjonarnym. Naszą szkołę reprezentowali wolontariusze, a zarazem członkowie Grupy Medycznej: Ewa Mojsiuszko i Łukasz Wójtowicz pod opieką p. Renaty Kowalskiej i p. Edyty Tarczyńskiej.
Młodzież przedstawiła zebranym prezentację multimedialną obrazującą działania uczniów w obecnym roku szkolnym. Uzupełnili ją wykładem o m.in.: motywacji do pracy społecznej, satysfakcji z jej wykonywania, umiejętnościach, które zdobyli. Takie wystąpienie było dla Ewy i Łukasza nowym doświadczeniem, które będą mogli wykorzystać w dalszej ścieżce edukacyjnej.
Było nam niezmiernie miło stanąć w jednym szeregu z najwyższymi przedstawicielami różnych uczelni i instytucji z terenu całego kraju. Dziękujemy organizatorom za dostrzeżenie naszych działań i możliwość dzielenia się dobrymi praktykami.