Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Music Dance


12 maja w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbył się XXVII Konkurs Muzyczno-Taneczny „Music Dance”. Do rywalizacji przystąpiło 50 wykonawców, z sześciu powiatów z terenu dawnego województwa radomskiego.

Nasze Liceum reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach: Zespół „Cheerleaders” (16-19 lat) oraz SOLO hip-hop, break-dance (16-19 lat).
????Najlepsza okazała się Roksana Konofał z kl. 2b zajmując I miejsce w tańcu SOLO hip-hop????. Nasza tancerka została zaproszona na koncert laureatów i wręczenie nagród, który odbędzie się w dniu 26 maja 2022 r. w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Gratulujemy!