Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Projekt DEUTSCH PLUS

Od lutego 2022 r. nasza szkoła uczestniczy w projekcie DEUTSCH PLUS, który wspiera szkoły w działaniach na rzecz języka niemieckiego.

Organizatorem projektu jest Instytut Goethego.

29 marca część uczniów z klas 2A i 2C miała okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych w ramach projektu DEUTSCH PLUS. Było to spotkanie online z młodą Niemką Ellą Kobras. Prelegentka na początku opowiedziała o sobie, a następnie zaprezentowała młodzieży aktualne trendy muzyczne w Niemczech oraz swoje ulubione utwory. Również nasi uczniowie mieli okazję podzielić się swoimi gustami muzycznymi i zaprezentować polską muzyczną top-listę.
 
Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany swoich upodobań muzycznych i komunikacji w języku niemieckim. Już cieszymy się na kolejne takie spotkania! :)
 
Koordynatorką spotkania była nauczycielka języka niemieckiego Izabela Barcikowska-Poździk.