Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

SUKCESY W KONKURSIE "POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"


W tegorocznej edycji Konkursu "Poznajemy Ojcowiznę'' uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek Joanny Kuźmińskiej i Małgorzaty Kuśmierczyk-Balcerek uzyskali czołowe miejsca. 

W kategorii praca multimedialna I miejsce zajęli KAROLINA PTASZEK, MARIA WIĘSYK i KACPER TRACZYK za pracę "Do Studia S-1 zaprasza Bogusław Klimczuk, czyli muzyczna podróż życia Bogusława Klimczuka".

ANASTAZJA  ŻUREK w tej samej kategorii, za pracę "Magnuszew - Moja Ojcowizna'' zajęła 2 miejsce.

W kategorii praca indywidualna 2 miejsce zajął  ŁUKASZ WÓJTOWICZ za pracę "Bohaterowie dnia codziennego - Kozienickie Hospicjum'', 3 miejsce zajęła WERONIKA CZERSKA za pracę "Historia mojej małej ojczyzny", natomiast EMILIA CZERWIŃSKA  za pracę "Każdy dzień jest kawałkiem historii, lecz nikt nie jest w stanie opowiedzieć jej do końca...'' zajęła miejsce czwarte.
 
Bardzo się cieszymy i gratulujemy !