Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

DZIEJE SIĘ W ZIELONYM!


Pomimo trwającej pandemii i nauki zdalnej, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły nie zwalniają tempa. Poniżej przedstawiamy informacje o ostatnich osiągnięciach i inicjatywach naszych uczniów. 

"BOSKA KOMEDIA” DANTEGO CZYTANA PO WŁOSKU.

Z okazji przypadającej w tym roku 700. Rocznicy śmierci Dantego Alighieri, Instytut Romanistyki Uniwersytetu Łódzkiego podjął inicjatywę “Lectura Dantis” mającą na celu popularyzację spuścizny wielkiego poety.

Uczennica naszej szkoły Julia Solecka, pod opieką p. Moniki Marczewskiej, przygotowała i nagrała materiał video, w którym podjęła się przeczytania fragmentu “Boskiej Komedii” w języku włoskim. Jej praca pokazuje, że język włoski w naszej szkole jest na wysokim poziomie, a uczniowie chętnie angażują się w działania kulturalno-artystyczne.