XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 16 marca 2018 r. w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Kozienicach odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Dominika Pyrka z klasy IIIa, Patrycja Wołos z klasy IIa oraz Marika Lisiewska z klasy Ib.
Turniej składał się z dwóch części: pisemnej (test z wiedzy pożarniczej) i ustnej (pytania zadawane przez komisje dotyczące sprzętu ratowniczego i jego zastosowania w odpowiednich sytuacjach).
Przystąpiło do niego 13 szkół z powiatu kozienickiego.
Uczennicą naszego liceum, która najlepiej poradziła sobie podczas obu etapów, była Patrycja Wołos zajmując w turnieju II miejsce, zaś zaraz za podium znalazła się Dominika Pyrka - IV miejsce.
Opiekunem uczennic była p.Edyta Tarczyńska.
Wszystkim gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników.