Klub Młodego Odkrywcy

Wrześniowe zajęcia pilotażowe

Przyjmujemy zapisy na zajęcia pilotażowe ilustrujące tematykę i formę planowanych zajęć dla dzieci w wieku 6-10 lat (jedna grupa), których rozpoczęcie planowane jest 23 września.

Kliknij tutaj aby się zapisać:

Cykliczne zajęcia

Na cykliczne zajęcia październikowe dla trzech grup podana będzie tematyka. Zapisy zaczynają się od 25 września w trzech grupach wiekowych.

Kliknij tutaj, aby się zapisać:

Uwaga! Do każdej grupy może zapisać się maksymalnie 15 osób. Z chwilą osiągnięcia tego limitu, formularz dla danej grupy jest automatycznie wyłączany. W razie napotkania komunikatu o wyłączonym formularzu, możliwe jest jednak zapisanie kolejnych osób na listę rezerwową pod numerem tel.: 600-230-672.