"The One Minutes", czyli andrzejki w Zielonym

30 listopada 2012 roku o godzinie 1800 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbędą się QLTuralne andrzejki, czyli coroczne nocne spotkanie w Zielonym. Jeżeli masz ochotę wraz ze znajomymi wybrać się na film, wróżby, kawę, ciastko, to znalazłeś już miejsce!
W tym roku już po raz trzeci nasza szkoła, jako jedyna w Polsce ma możliwość pokazania wam jednominutowych filmów  nagrodzonych podczas VII Festiwalu "theoneminutes" organizowanego przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Jednakże to nie koniec, czeka nas także „projekcja niespodzianka”, czyli oskarowe arcydzieło. Jakie? Przyjdź, a się dowiesz!

Podobnie jak w poprzednich latach uczniowie szkoły mogą zaprosić jedną wybraną przez siebie osobę towarzyszącą. W celach organizacyjnych prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wydrukowanie i przekazanie go do sali 16.

Formularz on-line: KLIKNIJ TUTAJ

LUB

Formularz do wydrukowania:

LUB
Zgłoszenia do dnia 28.11.2012r.
Ilość miejsc ograniczona!