Zabawa andrzejkowa w placówce PANDA

Dnia 30 listopada grupa wolontariuszy z naszego Szkolnego Klubu „Szansa” przy współpracy z wolontariuszami z Domu Kultury, przygotowała zabawy andrzejkowe dla wychowanków placówki socjalizacyjnej Panda.

Nasi wolontariusze wcielili się w bajkowe role i odegrali na scenie parodię Pinokia. Przebrania, w których występowali były ich pomysłu i wykonania oraz stanowiły idealne odzwierciedlenie panujących nastrojów. Wróżby zaś przeprowadzili wolontariusze z Domu Kultury. Dzieci i młodzież z Pandy chętnie uczestniczyli we wszystkich zabawach.

Całość została przyjęta przez publiczność bardzo entuzjastycznie. Wszyscy wolontariusze nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz uśmiechami, o które właśnie chodziło.