Dzień Patrona

Dnia 27 listopada 2012r. w I LO w Kozienicach odbyła się uroczystość poświęcona obchodom „Dnia Patrona Szkoły”. W wyniku konkursów przeprowadzonych w klasach, które miały, w różnorodnych formach, rozpropagować postać patrona naszej szkoły – Stefana Czarnieckiego – wyłonione zostały najciekawsze prace.

Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne, a także zaprezentowali napisane przez siebie utwory poetyckie o patronie. Tłem dla tych ciekawych projektów była wystawa prac plastycznych naszych uczniów.

Wyróżnieni uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni upominkami książkowymi i dyplomami. Uroczystość spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej i przybliżyła postać patrona szkoły.