Sukces uczennic w konkursie przyrodniczym

Donośnym hejnałem leśników rozpoczęło się odczytanie wyników XXII edycji konkursu: „Moje spotkania z Puszczą – Rok w życiu drzewa”, które odbyło się w dniu 28 listopada b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

W konkursie, zorganizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach oraz Nadleśnictwa Kozienic, Radomia i Zwolenia, wzięło udział 1166 uczniów z 40 szkół obejmujących cztery kategorie wiekowe i rywalizujących w trzech dziedzinach twórczości: plastyka, fotografia, literatura. Uczennice naszego liceum: Ada Markowska IIC (nagroda – fotografia), Karolina Pyrka IA (wyróżnienie – plastyka) i Klara Kamińska IA (wyróżnienie – literatura) otrzymały dyplomy oraz nagrody za wykonanie swoich artystycznych prac oraz wrażliwość i umiejętność dostrzegania zmian zachodzących w przyrodzie.

Młodym artystkom życzymy kolejnych sukcesów!