Spotkanie świąteczne

21 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie świąteczne. Jasełka zostały przygotowane przez klasę IA pod opieką wychowawczyni Marioli Worobiec oraz księdza Tomasza Pastuszki.

W spotkaniu w sali gimnastycznej wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy i dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście - nauczyciele emeryci, pani burmistrz Małgorzata Bebelska oraz przedstawicielka Starostwa Powiatowego pani Iwona Śmietanka.

Uczniowie zaprezentowali wzruszającą część artystyczną, a następnie pani dyrektor Ewa Malec, pani burmistrz oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Dawid Bernaś, złożyli zgromadzonym świąteczne życzenia.

My również dołączamy się do życzeń - WESOŁYCH ŚWIĄT!