Nagrodzeni nauczyciele - Medal KEN i Srebrne Medale za Długoletnią Służbę

W dniu 19 października 2018 roku w Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się z udziałem Pani Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej zostały uhonorowane nauczycielki naszego liceum. Pani Anna Liwocha otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, a pani Marzanna Chołuj i pani Justyna Kwaśnik - Medale Srebrne za Długoletnią Służbę.

Serdecznie gratulujemy!!!

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją