Narodowe Czytanie 2018

Zielone po raz czwarty na Narodowym Czytaniu!

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Moniki Lis-Seremak wzięli udział w Narodowym Czytaniu organizowanym przez filię Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice - Mediatekę. Podczas tegorocznej edycji, która odbyła się w sobotę 8 września, czytano "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. W akcję włączyło się osiemnaścioro uczniów z klas pierwszych i drugich oraz nauczycielka matematyki, pani Joanna Piwońska.
Uczniowie nie tylko czytali fragmenty dzieła, ale również przygotowywali okolicznościowe plakaty, a także robili kotyliony, które później rozdawali mieszkańcom Kozienic.

W podziękowaniu za udział otrzymali od organizatorek dyplomy, kubki i publikację o Kozienicach.