Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dziś powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019!

Uroczyste rozpoczęcie odbyło się o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im.Stefana Czarnieckiego.
Uczniowie, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i zaproszeni Goście przekroczyli mury szkoły pełni entuzjazmu, radości i sił do pracy, współpracy i nauki.
Wiele ciepłych słów przekazała Pani Dyrektor Ewa Malec, życząc wszystkim dobrego roku, owocnej pracy i satysfakcji ze wszystkich osiągnięć.

Na sztandar szkoły ślubowali przedstawiciele klas I.

Tekst ślubowania odczytała Pani Dyrektor Ewa Malec.

Wychowawcy klas I :

I A – Pani Mariola Worobiec

I B -  Pani Beata Smykiewicz-Różycka

I C -  Pani Justyna Kwaśnik

Uroczystość rozpoczęcia roku to także tradycyjnie w naszej szkole okazja do wręczenia nagrody Starosty Powiatu Kozienickiego i Burmistrza Miasta i Gminy dla najlepszych maturzystów, którzy osiągnęli wysokie wyniki na tegorocznej maturze.
W tym roku otrzymali je: Marcin Tasak z kl. IIIa, Wojciech Plewka z kl. IIIa, Błażej Krawczyk z kl. IIIa, Katarzyna Krześniak z kl. IIIa, Paulina Małysa z kl. IIIa, Olga Gregorczyk z kl. IIIb i Jakub Piotrowski z kl. IIIb.

Głos zabrali także, Pan Andrzej Jung– Starosta Powiatu Kozienickiego oraz Alicja Wochniak – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Przede wszystkim stwarza on doskonałą okazję do tego, by rozpocząć ich urzeczywistnianie.

Wszystkim, bez wyjątku – uczniom, nauczycielom, dyrekcji, rodzicom życzymy, aby ten rok szkolny był wspaniały, pełen pozytywnej energii, satysfakcji, sukcesów i realizacji celów i marzeń.