Ślubowanie, otrzęsiny, dyskoteka

W dniu 21 września 2012 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych połączone z otrzęsinami. Uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze.

Uczniowie wraz z rodzicami mieli możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Bici biją” w wykonaniu członków grupy teatralnej „LOtea”. Następnie przyszedł czas na otrzęsiny. Program imprezy przygotowały uczennice klasy 2c: Ewelina Skowrońska i Amelia Kurp pod kierunkiem pani Grażyny Ambroziewicz. Nie były to niemiłe doświadczenia, jakich spodziewali się pierwszoklasiści, ale wesołe gry i zabawy, dzięki którym początkujący licealiści mogli się zintegrować i lepiej poznać. Uroczystość, tradycyjnie zakończyła się dyskoteką.