Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym liceum. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej.

Uroczystość uświetnił swoja obecnością Sekretarz Powiatu Kozienickiego pan Jarosław Chlewicki oraz burmistrz Gminy Kozienice pan Tomasz Śmietanka. Na początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny rozpoczynając od sukcesów, które odnieśli nasi uczniowie w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Następnie Pan Sekretarz, pan Burmistrz oraz przedstawicielka młodzieży Alicja Wochniak wygłosili krótkie przemówienia skierowane do nauczycieli i uczniów. Kolejnym etapem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor Ewę Malec świadectw z wyróżnieniem oraz nagród 42 uczniom ze średnią ocen 4,75 i powyżej. Doceniono również absolwentów, którzy udzielali się w szkole, jak i poza nią. Brali czynny udział m.in. w wolontariacie, Szkolnej Grupie Medycznej.
    Po części oficjalnej zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę Ia, przy gościnnym występie solistki Patrycji z klasy IIa, pod kierunkiem pani Joanny Piwońskiej. W części artystycznej mogliśmy posłuchać klasyki piosenki w wykonaniu Patrycji oraz obejrzeć brawurowy taniec uczniów klasy Ia do którego choreografię przygotowała uczennica tej klasy Katarzyna Tyśkiewicz.
    Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie dużych sukcesów w nauce i pracy w nowym roku szkolnym.