Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym liceum. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej.


   Uroczystość uświetnił swoja obecnością Sekretarz Powiatu Kozienickiego pan Jarosław Chlewicki oraz burmistrz Gminy Kozienice pan Tomasz Śmietanka. Na początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny rozpoczynając od sukcesów, które odnieśli nasi uczniowie w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Następnie Pan Sekretarz, pan Burmistrz oraz przedstawicielka młodzieży Alicja Wochniak wygłosili krótkie przemówienia skierowane do nauczycieli i uczniów. Kolejnym etapem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor Ewę Malec świadectw z wyróżnieniem oraz nagród 42 uczniom ze średnią ocen 4,75 i powyżej. Doceniono również absolwentów, którzy udzielali się w szkole, jak i poza nią. Brali czynny udział m.in. w wolontariacie, Szkolnej Grupie Medycznej.
    Po części oficjalnej zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę Ia, przy gościnnym występie solistki Patrycji z klasy IIa, pod kierunkiem pani Joanny Piwońskiej. W części artystycznej mogliśmy posłuchać klasyki piosenki w wykonaniu Patrycji oraz obejrzeć brawurowy taniec uczniów klasy Ia do którego choreografię przygotowała uczennica tej klasy Katarzyna Tyśkiewicz.
    Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie dużych sukcesów w nauce i pracy w nowym roku szkolnym.