Bezpieczna kąpiel-bezpieczne wakacje

Takie hasło nosiła dzisiejsza akcja zorganizowana przez Wojewódzką Komendę Policji, podczas której również Szkolna Grupa Medyczna mogła zaprezentować swoje umiejętności. 19 czerwca 2018 r. na terenie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu odbył się pokaz przedstawicieli różnych służb i instytucji, które dbają o zdrowie i bezpieczeństwo. Do udziału w pokazach została zaproszona Grupa Medyczna z naszego liceum.Odbiorcami byli uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z Kozienic i powiatu kozienickiego. Akcja miała formę pokazu i szkolenia: pokazy policyjne, strażackie i ratownictwa medycznego w wykonaniu przedstawicieli naszej drużyny.