Wycieczka do Chorwacji 01.06-10.06.2018 r.

1 czerwca 2018 r. grupa 64 uczniów naszego liceum z opiekunkami p.Edytą Tarczyńską, p.Sylwią Milczarczyk, p.Małgorzatę Kuśmierczyk-Balcerek, p.Marzanny Chołuj zawitała do urokliwej chorwackiej miejscowości Drage. 10-dniowy pobyt miał na celu przybliżyć uczestnikom kultury, obyczajów i warunków naturalnych pięknej Chorwacji. Młodzież w czasie wycieczki zwiedziła Pakostane, Sibernik, Biograd na more i Vodice. Mieli przyjemność odbyć całodniowy rejs statkiem do Narodowego Parku Kornati, korzystać z kąpieli w głęboko zasolonym jeziorze, zjeść wędzoną rybkę i podziwiać przepiękne wyspy. Jednak niewątpliwie największą atrakcją było plażowanie i kąpiel w lazurowych wodach Adriatyku.