Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Warsztaty matematyczne w Klubie Młodego Odkrywcy

Drugiego czerwca 2018 roku odbyły się ostatnie zajęcia Klubu Młodego Odkrywcy – warsztaty matematyczne - dotyczące odkrywania siatek podstawowych brył. Zajęcia rozpoczęły się od zagadek o figurach płaskich, dzieci wraz z prowadzącą spotkanie Joanną Piwońską odkrywały z jakich figur płaskich składa się siatka sześcianu, prostopadłościanu i stożka. Następnie zbudowały wspólnie ze swoimi opiekunami – uczniami ILO – kostkę do gry i czapeczkę urodzinową.

Okazało się, że pomysłów na ozdabianie ścianek kostki i czapeczki jest tyle ilu uczestników.Dzieci wykorzystały zrobione kostki do wspólnej zabawy. Wspaniałą zabawą okazało się budowanie brył z klocków BAMP, powstawały kosmiczne pojazdy, wymyślne budowle. Na koniec zajęć pani Joanna Piwońska podziękowała dzieciom i ich opiekunom za całoroczną pracę i wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz długopisy. Dzieci odwdzięczyły się pięknymi rysunkami. Był to rok ciekawych doświadczeń  zarówno dla prowadzących zajęcia nauczycielek ILO: Anny Przerwy-Bieniek, Marzanny Chołuj, Edyty Tarczyńskiej, Joanny Piwońskiej jak i wolontariuszy ILO oraz samych dzieci. Wszyscy mają nadzieję na spotkania po wakacjach.