Uczniowie naszego liceum na zajęciach w Wyższej Szkole Rehabilitacji

25 maja 2018 r. w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie wykładowców i studentów uczelni z uczniami naszego liceum, dotyczące tematyki masażu fizjoterapeutycznego.
Zajęcia miały formę krótkiego wykładu,a także typowej praktyki.Uczniowie naszego liceum byli zachwyceni, gdyż poznali tajniki masażu klasycznego, relaksacyjnego i japońskiego, z wykorzystaniem miodu, gorących kamieni i olejków eterycznych.
Spotkanie odbyło się w ramach współpracy między uczelnia, a naszą placówką i zapoczątkowało cykl zajęć dla uczniów z grupy medycznej i klas o profilu medycznym.
Kolejne przewidziane jest na 14 czerwca z pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego.
Opiekunem grupy jest p.Edyta Tarczyńska.