Laureaci konkursu ,,Historia Multimedialnie"

23 maja 2018 roku w siedzibie MODN w Iłży odbyło się uroczyste zakończenie lX edycji Międzypowiatowego Konkursu ,, Historia Multimedialnie''. Wśród Laureatów nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Julia Telbusiewicz, uczennica klasy la zdobyła drugie miejsce w kategorii gospodarka za prezentację ,, Nowy świat po II wojnie światowej. Krystian Jasek, uczeń klasy lc został wyróżniony w kategorii polityka za prezentację ,,Operacja Barbarossa''. Adrianna Wałęka, uczennica klasy IIIc została wyróżniona w kategorii plakat-100 lecie niepodległości. Opiekunami nagrodzonych uczniów były Małgorzata Kuśmierczyk -Balcerek i Joanna Kuźmińska.