stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

22 czerwca 2018 r.

rozpocznie nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2018/2019.

Stypendium może być przeznaczone na cele edukacyjne związane z rozwojem ucznia. Aby wziąć udział w projekcie konieczne będzie zarejestrowanie wniosku oraz niezbędnych dokumentów na stronie internetowej: www5.oeiizk.waw.pl/stypendia/, a następnie przesłanie wersji papierowej na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów jest dostępny na stronie internetowej, a także w sekretariacie szkoły.

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie!!