Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach


27 kwietnia 2018 r. w murach naszego liceum miało miejsce uroczyste pożegnanie klas maturalnych, rocznika 2015-2018. Uczniowie klasy IIa pod opieką wychowawczyni p. Edyty Tarczyńskiej przygotowali w tym dniu specjalną akademię, w której wzięli udział uczniowie i ich rodzice, kadra dydaktyczna na czele z Panią Dyrektor Ewą Malec, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kozienicach i Rady Rodziców.

 W części oficjalnej nie obyło się oczywiście bez podsumowania tych 3 lat spędzonych w liceum, okolicznościowych przemówień, życzeń przygotowanych przez Panią Dyrektor Ewę Malec, przedstawiciela władz samorządowych Pana Jarosława Chlewickiego, przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anety Szczypiór, przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego Alicji Wochniak oraz przedstawiciela klas maturalnych Marcina Tasaka. Nastąpiło również wręczenie kwiatów i dyplomów honorowych dyrekcji i nauczycielom.

 Po krótkich przemówieniach nastąpiło wręczenie nagród i świadectw dla uczniów klas maturalnych. Najlepszym absolwentem naszego liceum został Marcin Tasak z klasy IIIa, którego średnia ocen wyniosła 5,33. Nagrody odebrały także wszystkie osoby, które uzyskały średnią ocen powyżej 4,75. Doceniono również absolwentów, którzy udzielali się w szkole, jak i poza nią. Brali czynny udział m.in. w wolontariacie, Szkolnej Grupie Medycznej, w zawodach sportowych czy w zabezpieczaniu różnych imprez szkolnych.

W części artystycznej wszyscy uczestnicy uroczystości mogli obejrzeć humorystyczne przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy IIa pt.: „ 3 lata z życia maturzysty w I LO w Kozienicach”, które rozbawiło do łez i przypomniało najlepsze chwile spędzone w szkole.

Przed naszymi absolwentami jeszcze tylko matura i po niej wszyscy będą mogli cieszyć się najdłuższymi wakacjami w życiu. Trzymamy mocno kciuki, aby wszystko poszło jak najlepiej.