WOLONTARIUSZKI W PRZEDSZKOLU

W dniu 24.04.2018r. wolontariuszki ze szkolnego koła „Szansa” - Zuzanna Rokita, Monika Paduch i Klaudia Skonieczna odwiedziły przedszkolaków w Publicznym Przedszkolu nr 1 „Pod Topolą”.

Uczennice przygotowały dla dzieci zajęcia promujące czytelnictwo wykorzystując do tego celu bajkę o charakterze terapeutycznym. Jej bohaterem był mały dzik, który prezentował swoim zachowaniem bohaterstwo, odwagę i szacunek do rodzinnego domu.

Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania, uczestniczyły w zabawach ruchowych, a na koniec pokolorowały obrazki nawiązujące do przerabianej bajki.