Warsztaty chemiczne i prelekcja pt. ,,Zdrowa żywność” w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Kozienicach.

W dniu 24 kwietnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3,grupa uczniów z klasy Ia i IIa przeprowadziła prelekcje, zabawy ruchowe (taniec) i doświadczenia chemiczne dla dzieci w wieku 12-15 lat ze szkół powiatu kozienickiego.
Warsztaty miały na celu przybliżyć uczestnikom, jak ważne jest zdrowe odżywianie, ruch w formie tańca  i zainteresować przedmiotem ścisłym, jakim jest chemia. To właśnie doświadczenia chemiczne zrobiły na dzieciach największe wrażenie. Chętnie wykonywały je pod czujnym okiem uczniów naszej szkoły.
Opiekunem grupy była p.Edyta Tarczyńska.