Dzień Otwarty w liceum

W poniedziałek 23 kwietnia 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego odbył się „Dzień Otwarty” dla gimnazjalistów.

Pani Dyrektor przedstawiła ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019 oraz przypomniała kryteria przyjęcia do naszej szkoły.

Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali ciekawe zajęcia i liczne konkursy dla gimnazjalistów odwiedzających naszą szkołę. Tego dnia wszystkie sale były otwarte dla zwiedzających, a nasi uczniowie i nauczyciele chętnie udzielali wszelkich informacji i odpowiadali na pytania gimnazjalistów.

Przewodnikami po szkole byli uczniowie, którzy chętnie prezentowali gimnazjalistom poszczególne sale, czuwali nad ich bezpieczeństwem i wyjaśniali zasady funkcjonowania szkoły.

Gimnazjaliści zadawali pytania i chętnie brali udział w licznych konkursach i quizach. Zainteresowaniem cieszył się również punkt informacyjny, gdzie uczniowie mogli pobrać kwestionariusze i poznać kryteria przyjęć do I LO im. Stefana Czarnieckiego.

Serdecznie zapraszamy!