Licealiści I LO już odtańczyli poloneza

13 stycznia 2018 roku uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego bawili się na studniówce w sali balowej restauracji „Magnat” w Magnuszewie.

Na sto dni przed maturą najważniejsza była dobra zabawa. Punktualnie o godzinie 19 salę balową wypełniły dźwięki poloneza. Na parkiet ruszyli uczniowie wraz z dyrekcją: Ewą Malec i Anną Liwochą oraz wychowawcami Anną Przerwą - Bieniek, Grażyną Ambroziewicz i Michałem Jaworskim. Maturzyści odtańczyli także piękny układ walca. Nad całością tańców czuwała p. Elżbieta Rosołowska – Zmitrowicz. Następnie przyszła pora na życzenia. Udanej zabawy, doskonale zdanych egzaminów oraz sukcesów w życiu życzyli maturzystom m.in.: dyrektor Ewa Malec, starosta Andrzej Jung, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Ryszard Zając oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Justyna Tkaczyk – Kurek.

Następnie maturzyści rzucili się w wir zabawy, która trwała do białego rana.

Zdjęcia dzięki uprzejmości firmie Videomat - Wojciech Kalinkowski