ORSZAK TRZECH KRÓLI 2018

Tradycją ostatnich lat stał się udział naszego liceum w organizacji Orszaku Trzech Króli, którego pomysłodawcami była Kozienicka Rada Rycerzy Kolumba. Uczniowie przygotowali scenkę w Pałacu Heroda odegraną przed budynkiem naszego liceum.

W ciekawej scenografii zaprezentowali się uczniowie z klasy II c, oprawę muzyczną i nagłośnienie przygotowali Maciej Hernik i Konrad Kalinkowski z klasy II c oraz Tomasz Drążyk z klasy II a, dekoracją i przygotowaniem scenografii zajęli się uczniowie z grupy wolontariatu. Pani Bożena Stępień oraz ksiądz Tomasz Pastuszka sprawowali opiekę na całością wydarzenia.