XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

W dniu 14 grudnia 2017 r. w pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu nad jeziorem, odbyły się eliminacje rejonowe XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Wzięło w niech udział 24 uczniów ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych  i szkół średnich z powiatu kozienickiego.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

• Zuzanna Wolszczak z klasy IIIa
  • Paulina Kowalczyk z klasy IIa

Wszyscy uczestnicy eliminacji zmierzyli się z testem liczącym 30 pytań. Dotyczyły one tematyki m.in. odżywiania i składników odżywczych, zagadnień z biologii i chemii oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

I miejsce w etapie rejonowym zajęła Zuzanna Wolszczak i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się już w marcu w Warszawie. Opiekunem uczennicy jest p. Edyta Tarczyńska.

Zuzi życzymy powodzenia i trzymamy za nią kciuki.