6 grudnia nasi wolontariusze mają pełne ręce roboty…

W roli Mikołaja i Śnieżynek odwiedzili w tym roku przedszkolaków z: Publicznego Przedszkola nr 1 „Pod topolą” w Kozienicach, Publicznego Przedszkola nr 6 w Świerżach Górnych, a także uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach. Każda grupa wolontariuszy przywitana została piosenkami i wierszykami, które przedstawiały podopieczni placówek.

Dzieci chętnie siadały Mikołajom na kolana i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Prezentami obdarowane zostały zarówno dzieci, jak i panie, co budziło wiele radości. Dzisiejsze wydarzenie będzie dla dzieci oraz naszych wolontariuszy niezapomnianym wrażeniem.