Paulina Kowalczyk - stypendystka za rok szkolny 2016/2017

W dniu 1 grudnia 2017 roku, w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, na terenie gminy Jedlińsk, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Została ona zorganizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.  Wyróżnienie to otrzymało 67 najzdolniejszych uczniów z Radomia i powiatów regionu radomskiego. Wśród nich znalazła się uczennica naszego liceum, Paulina Kowalczyk - klasa IIa, która uzyskała najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2016/1017. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczył Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki oraz Aurelia Michałowska, mazowiecki kurator oświaty, a także poseł Dariusz Bąk. Po uroczystym wręczeniu, zebrani goście,w ramach niespodzianki, otrzymali możliwość zwiedzenia Muzeum.