Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

I Bieg Niepodległości już za nami

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ 10.11.2017r.


W przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości I Liceum ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach pod patronatem Kozienickiego Centrum Sportu i Rekreacji w Kozienicach podejmuje się niezwykłego wyzwania przebiegnięcia 99 okrążeń na stadionie lekkoatletycznym w Kozienicach pod hasłem „ Jedno okrążenie do 100 – lecia ”. To przedsięwzięcie wpisuje się w działania MEN, które rok szkolny 2017/2018 ogłosiło „Rokiem dla Niepodległej”.


Setna rocznica odzyskania niepodległości zbiegnie się w przyszłym roku z Jubileuszem 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Kozienicach, dlatego ten bieg stanowi również początek przygotowań do Jubileuszu 100-lecia szkoły.

I Bieg Niepodległości już za nami. Nauczyciele wraz z młodzieżą w białych i czerwonych koszulkach w siedmiu sztafetach pokonali dystans 39600m, co najbardziej cieszy organizatorkę, nauczycielkę wychowania fizycznego - E. Rosołowską-Zmitrowicz. Dla niektórych było to prawdziwe wyzwanie, ale każdy starał się w dobrym tempie pokonać dystans. Wyróżniały nas białe i czerwone koszulki oraz radość, że możemy uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu.

Pierwsze okrążenie pokonali nauczyciele z Panią Dyrektor Ewą Malec na czele. Kolejne - młodzież biegnąca sztafetowo. Koleżanki i koledzy zgromadzeni na trybunach przy dynamicznej muzyce gorąco dopingowali biegnących.

Czy pobiegniemy za rok?
Oczywiście, że tak!

To była naprawdę super zabawa i sprawdzian, że należy wierzyć we własne siły! Za rok pokonamy 100 okrążeń.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w wydarzeniu. Szczególne podziękowania dla KCRiS za sponsorowanie imprezy i udostępnienie obiektów sportowych.

Organizator: Elżbieta Rosołowska - Zmitrowicz