Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

4.09. 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele władz miasta wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Następnie głos zabrała pani dyrektor Ewa Malec, która serdecznie powitała wszystkich zebranych.

Zwracając się do uczniów, szczególnie klas pierwszych, którzy od tego roku stali się członkami naszej szkolnej społeczności, wyraziła nadzieję, że dobra atmosfera panująca w szkole będzie sprzyjać zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz umożliwi młodzieży wszechstronny rozwój. Pani dyrektor poprosiła przedstawicieli klas pierwszych o złożenie ślubowania na sztandar szkoły.

W dalszej części uroczystości głos zabrał sekretarz powiatu pan Jarosław Chlewicki, który wręczył pani dyrektor Ewie Malec akt mianowania na stanowisko dyrektora szkoły na okres od 1.09.2017 r. do 31.08. 2022 r.

Z okazji nowego roku szkolnego przedstawiciele władz miasta, sekretarz powiatu pan Jarosław Chlewicki oraz dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego pan Robert Boryczka złożyli uczniom i nauczycielom serdeczne życzenia oraz w imieniu starosty i burmistrza odczytali listy gratulacyjne, a następnie wręczyli nagrody maturzystom, którzy uzyskali najlepsze wyniki. Otrzymali je: Weronika Stochmal, Bartłomiej Matracki, Aleksandra Bernaś, Dawid Nowakowski, Kacper Sikorski, Magdalena Mazur.

Po uroczystej inauguracji roku szkolnego odbyły się pierwsze spotkania z wychowawcami. Oby nowy rok szkolny przyniósł same sukcesy!

Zdjęcia udostępniono dzięki portalowi kozienice24.pl