Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszym liceum. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej.

Uroczystość uświetnił swoja obecnością Starosta Powiatu Kozienickiego pan Andrzej Jung. Na początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny rozpoczynając od sukcesów, które odnieśli nasi uczniowie i absolwenci w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Następnie wszyscy zebrani, mogli zapoznać się z wynikami w nauce naszych najlepszych uczniów. Otrzymali oni świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Pan Starosta i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego wygłosili krótkie przemówienia skierowane do uczniów i nauczycieli.
    Po części oficjalnej zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę II a, przy pomocy kolegów z klasy II b. W części artystycznej mogliśmy posłuchać dwóch utworów instrumentalno – wokalnych przygotowanych przez uczniów: Błażeja Krawczyka II a, Franciszka Kudły II b i Jakuba Piotrowskiego II b.
    Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie dużych sukcesów w nauce i pracy w kolejnym roku szkolnym. Udanych wakacji!