Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszym liceum. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej.


   Uroczystość uświetnił swoja obecnością Starosta Powiatu Kozienickiego pan Andrzej Jung. Na początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny rozpoczynając od sukcesów, które odnieśli nasi uczniowie i absolwenci w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Następnie wszyscy zebrani, mogli zapoznać się z wynikami w nauce naszych najlepszych uczniów. Otrzymali oni świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Pan Starosta i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego wygłosili krótkie przemówienia skierowane do uczniów i nauczycieli.
    Po części oficjalnej zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę II a, przy pomocy kolegów z klasy II b. W części artystycznej mogliśmy posłuchać dwóch utworów instrumentalno – wokalnych przygotowanych przez uczniów: Błażeja Krawczyka II a, Franciszka Kudły II b i Jakuba Piotrowskiego II b.
    Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów, jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie dużych sukcesów w nauce i pracy w kolejnym roku szkolnym. Udanych wakacji!